Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki dla mam

Coraz większy i cięższy brzuch, opuchnięte nogi, bolący kręgosłup - to problemy, z którymi borykają się kobiety, oczekując na przyjście maluszka na świat. To między innymi przyczyny braku wygody i problemów z codziennym odpoczynkiem, snem lub siedzeniem. W celu poprawy komfortu przyszłych mam stworzone zostały różnorodne poduszki dla kobiet w ciąży.

Wśród nich największą grupę stanowią poduszki do spania dla ciężarnych, zwykle długiego wałka uformowanego w kształt rogala, cyfry 9 czy litery U lub C. Zapewniają one wygodę podczas spania na boku, wspierając rosnący brzuszek i plecy na całej długości. Poduszka do spania w ciąży odciąża napięte mięśnie, pozwala przyjąć optymalną pozycję i poprawia komfort podczas odpoczynku.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
30 z 56 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Najwyższej jakości poduszki dla mam

Innym rozwiązaniem są poduszki ortopedyczne dla kobiet w ciąży. Jako poduszka do spania dla ciężarnej doskonale sprawdzi się klin międzykolanowy, wykonany z wytrzymałej pianki, który rozdziela kolana podczas leżenia na boku i unosi jedno z nich. W ten sposób zapewnia rozluźnienie mięśni i odciążenie stawów kolanowych i stawu biodrowego. W przypadku dolegliwości związanych z opuchniętymi i obolałymi nogami przydatne są również kliny pod nogi, unoszące je delikatnie, pozwalające odpocząć i zrelaksować się przyszłym mamom. Jako poduszka dla ciężarnych może być również stosowana poduszka do siedzenia dla mam w kształcie okręgu, z otworem w środku, którego nietypowy kształt umożliwia zredukowanie dolegliwości bólowych związanych z hemoroidami lub odczuwanych po porodzie. Poduszka memory będzie dobrym rozwiązaniem jeśli szukasz poduszki, która zapamięta kształt.

Wygodne poduszki ciążowe dla przyszłych mam

W wielu przypadkach poduszki ciążowe mogą być także z powodzeniem wykorzystywane już po narodzinach maluszka, zarówno w czasie powrotu do pełnej sprawności przez mamy, jak i jako pomoc w karmieniu i opiece nad noworodkiem. Nasze wielofunkcyjne poduszki do karmienia dla mam świetnie się sprawdzą podczas codziennej opieki nad maluchem.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos