Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki antyalergiczne

Z myślą o potrzebach dzieci i dorosłych borykających się z różnego rodzaju uczuleniami przygotowaliśmy poduszki antyalergiczne, wykonane z nowoczesnych tkanin, które zapobiegają m.in. szybkiemu rozwojowi roztoczy. Co ważne, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu prezentowane poduszki dla alergików gwarantują najwyższy komfort snu, zapewniając optymalne podparcie pod głowę i kark.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
19 z 19 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Dobre poduszki antyalergiczne

Umiejętnie wyprofilowana, lekka i trwała antyalergiczna poduszka to sposób na komfortowy i bezpieczny sen dla osób podatnych na różnego rodzaju uczulenia, zwłaszcza z alergią na roztocza. Poduszki antyalergiczne produkowane są z tkanin, które hamują rozwój roztoczy, dzięki czemu są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Prezentowane poduszki hipoalergiczne nie tylko minimalizują ryzyko nasilenia objawów alergii, ale także dbają o wygodę snu. Umiejętnie wyprofilowana poduszka ortopedyczna zapewnia optymalne podparcie pod głowę i kark, tym samym redukując ryzyko zwyrodnień i towarzyszących im dolegliwości bólowych ze strony szyjnego odcinka kręgosłupa. Nasze poduszki do spania łączą zalety poduszek antyalergicznych i ortopedycznych.

Poduszki dla alergików w sklepie E-poduszki.pl

Jeśli szukasz bezpiecznych i wygodnych poduszek dla siebie oraz swoich bliskich, zapoznaj się z ofertą sklepu e-poduszki.pl i zamów profilowane poduszki antyalergiczne. Sprzedajemy najwyższej jakości sprzęt dbający o komfort wypoczynku dzieci i dorosłych. Skorzystaj z naszej oferty również wtedy, gdy szukasz praktycznego prezentu dla seniora.
poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos