PERDORMIRE SUPER SOFT poduszka ergonomiczna

349 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyPoduszka Super Soft dzięki zastosowanej specjalnej piance żelowej wiskoelastycznej, która jest delikatna a zarazem wytrzymała, bardzo elastyczna i nie ulega deformacji, doskonale rozkłada nacisk głowy i podpiera szyjny odcinek kręgosłupa. Poduszka została wyposażona w szereg kanalików, które sprawiają, że daje efekt przyjemnej świeżości. Pokrowiec poduszki zawiera dodatki zapobiegające rozwojowi bakterii.

 

 Dla kogo?Poduszka dzięki delikatnemu profilowi zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy. Poduszka przeznaczona jest dla osób chcących spać zdrowo i wygodnie.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 72 cm, długość 42 cm

Poduszka włoskiego producenta, posiada 2-letnią gwarancję. Poduszka jest wykonana z pianki wysokoelastycznej Visco-Elastic.  Posiada zdejmowany pokrowiec z przyjemnego i estetycznego materiału (67% Poliester, 33% Wiskoza). Dodatkowo wykonany dwustronnie, pierwsza strona to eksluzywny materiał termolegujący BeFresh, a z drugiej natomiast materiał z aktywnymi probiotykami, które obniżają rozmanżanie się pleśni, szkodliwych dla zdrowia bakterii oraz roztoczy. Pokrowiec można prać w temp. 30°C.

Zobacz inne od PERDORMIRE
Zobacz więcej
Polecane
Aneta17.04.2018
(5)
Miałam taki problem, że od każdej twardej poduszki bolało mnie ucho w nocy, a przy tej poduszce mam spokój. Jest bardzo przyjemna i miękka, ale o dziwo nie robi się z niej "placek", tylko głowa się lekko zapada, co jest bardzo przyjemne :)
żona męża swego17.04.2018
(5)
Fajna poducha, milusia niesamowicie i zadziwiająco ciężka. A z taką pianką nigdy nie miałam do czynienia, aż ciężko stwierdzić co to jest, bo mam wrażenie, że to jakby żel? ale wygląda jak pianka...??? Szkoda, ze ma tylko jedną poszewkę.
Mikki17.04.2018
(5)
Faktycznie miękka, z jednej strony bardziej a z drugiej mniej, jakby dwie poduszki skleili ze sobą :)