PERDORMIRE BIO DOUBLE dwustronna poduszka

499 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyPoduszka zapewnia podwójny komfort po dwóch różnych stronach, na których można spać. Jedna strona wykonana jest z Bio pianki Viscomind z dodatkiem składników uzyskanych ze źródeł odnawialnych. Jest to pianka termoplastyczna, która reaguje na temperaturę ciała i pod jej wpływem dopasowuje się do kształtu ciała, rozkładając równomiernie nacisk, co przyczynia się do wygodnego ułożenia kręgów szyjnych. Druga strona wykonana jest z materiału Supersoft zapewniającego niezwykłą miękkość i sprężystość. Poduszka wyposażona jest w sieć kanalików, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci, poprawiając przewiewność poduszki. Wyjątkowy pokrowiec PROBIOTIC zawiera aktywne probiotyki w postaci kapsułek, które pozwalają w naturalny sposób redukować alergię i astmę. Dzięki zastosowaniu probiotyków hamujących rozwój pleśni i bakterii oraz czyszczących z alergenów roztoczy, powoduje że łóżka pozostają czyste i zdrowe. Ta podwójnie opatentowana technologia jest w 100% ekologiczna, naturalna i inteligentna - zastosowana po to, aby zagwarantować bardzo higieniczny sen.

 

 Dla kogo?Poduszka dzięki delikatnemu profilowi zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy. Poduszka przeznaczona jest dla osób chcących spać zdrowo i wygodnie w każdej pozycji.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 72 cm, długość 42 cm

Poduszka włoskiego producenta, posiada 2-letnią gwarancję. Poduszka jest wykonana z pianki Visco-mind oraz Visco-elastic. Posiada zdejmowany pokrowiec z przyjemnego i estetycznego materiału (67% Poliester, 33% Wiskoza). Dodatkowo wykonany dwustronnie, pierwsza strona to eksluzywny materiał termolegujący BeFresh, a z drugiej natomiast materiał z aktywnymi probiotykami, które obniżają rozmanżanie się pleśni, szkodliwych dla zdrowia bakterii oraz roztoczy.
Pokrowiec można prać w temp. 30°C.

Zobacz inne od PERDORMIRE
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.