O nas

 

Poduszki, to takie wdzięczne przedmioty i kiedy o nich myślimy, to przychodzi nam na myśl nasz pierwszy jasiek do przytulania, czy poduchowa bitwa z rodzeństwem.

 

Poduszka może być bardzo emocjonalna i być powiernikiem naszych myśli. Możemy z niej zrobić broń w walce z rodzeństwem lub partnerem. Może być również budulcem dla fortecy albo zamku księżniczki. Może też zwyczajnie sobie leżeć na sofie i dopełniać wystroju, lub czekać na nas cały dzień w sypialni.

 

Doświadczenia z poduszkami nie zawsze są pozytywne, bo kto nie zaliczył tragicznej nocy z hotelową poduszką lub przez lata spał na zbyt niskiej, albo zbyt wysokiej… lub (pełen nadziei) źle dobrał sobie ortopedyczną?

 

Poduszki otaczają nas wszędzie, choć często nie zwracamy na nie uwagi. Śpimy na nich, siedzimy, opieramy się o nie, podkładamy je pod różne części ciała i to wszystko po to by było nam lepiej.

 

I to jest właśnie cel naszego sklepu. Chcemy Wam dostarczać wszystkie poduszki warte uwagi i takie, które sprawią, że będzie Wam lepiej… lepiej się spało, lepiej siedziało i lepiej czuło we własnym otoczeniu. I jeszcze jedno! Jesteśmy po to, aby pomóc Wam znaleźć to czego potrzebujecie. Robimy to z pełnym zaangażowaniem i już od ponad dekady!

 

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na tematy poduszkowe.

Zespół e-poduszki.pl