0

Sposoby i koszty dostawy

Szanowny Kliencie,

wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie dwóch godnych polecenia przewoźników, którzy w sprawny sposób dostarczą Twoje zamówienie pod wskazany adres na terenie naszego kraju.


przesyłki kurierskie świadczone przez Pocztę Polską S.A. z zadeklarowanym terminem dostarczenia przesyłki, od 48 h do 72 h (roboczych) od momentu nadania do odbioru w wyznaczonym Punkcie (ponad 5 000 punktów: placówki UP, Sklepy Żabka, Kioski Ruchu oraz stacje Orlen).

Koszt przesyłki przedpłaconej:     0 zł dla wszystkich produktów!
Koszt przesyłki za pobraniem:   10,90 zł


przesyłki kurierskie świadczone przez Pocztę Polską S.A. z zadeklarowanym terminem dostarczenia przesyłki, od 48 h do 72 h (roboczych) od momentu nadania.

Koszt przesyłki przedpłaconej:  13,90 zł
Koszt przesyłki za pobraniem:   14,90 zł


przesyłki kurierskie świadczone przez DPD Polska S.A. z zadeklarowanym terminem dostarczenia przesyłki od 24 h do 48 h (roboczych) od momentu nadania.

Koszt przesyłki przedpłaconej:   7,90 zł
Koszt przesyłki za pobraniem:  13,90 zł

 

 

 

Dostawa od 0 zł

Szanowny Kliencie, aby dostosować się do Twoich oczekiwań, postanowiliśmy do naszej oferty dołączyć opcję Dostawy od 0 zł. Opcja dostępna jest dla wszystkich produktów. Produkty objęte darmową dostawą oznaczone są informacją "Koszt dostawy od 0 zł" umieszczoną na karcie produktu i możesz je odnaleźć w każdej kategorii dostępnej w naszym sklepie.

 

* Sklep e-poduszki.pl zastrzega sobie prawo do wyboru produktów objętych "Dostawą od 0 zł" oraz zmian czasu dostępności opcji.