Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki dla dzieci

Regenerujący, odpowiednio długi sen to fundament prawidłowego rozwoju dziecka. O jego jakość rodzice mogą zadbać już od pierwszych dni, od narodzin malucha, korzystając z maty i poduszki do spania dla dzieci. Są one wynikiem precyzyjnych badań i zapewniają stabilizację ciała niemowlęcia w wybranej pozycji, ułatwiają karmienie i zapobiegają zachłyśnięciu. Oferowane poduszki dla niemowląt na płaską główkę pomogą zapobiec spłaszczaniu głowy dziecka i ochronią przed dalszym odkształceniem.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
9 z 9 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Jakie poduszki dla dzieci do spania mamy w ofercie?

Nieco starszym dzieciom wygodny sen zapewnią klasyczne poduszki, dopasowane jednak rozmiarem do młodych użytkowników. O ich zdrowy odpoczynek zadbają także wyprofilowane poduszki ortopedyczne dla dzieci, które dzięki wykonaniu z pianki z pamięcią równomiernie rozkładają nacisk, jednocześnie optymalnie podpierając głowę i szyję malucha. Dzięki temu zachowują podczas spania prawidłową, anatomiczną pozycję kręgosłupa, co jest szczególnie ważne w okresie szybkiego wzrostu. Nowoczesne poduszki to także doskonała ozdoba dziecięcego pokoju. Ich poszewki przyciągają uwagę swoimi kolorami i oryginalnymi motywami graficznymi, które sprawią, że maluchy nie będą chciały się z nimi rozstać.

Poduszki dla dzieci do spania - dlaczego warto je kupić?

Dla dzieci, zwłaszcza w okresie szkolnym, przeznaczone są również poduszki do siedzenia, zapewniające właściwą postawę ciała podczas nauki. Na szczególną uwagę zasługują poduszki sensomotoryczne do siedzenia dynamicznego, wzmacniające mięśnie pleców, przydatne także w przypadku dzieci nadpobudliwych. Niezależnie od ich rodzaju, poduszki dla dzieci powinny charakteryzować się odpowiednią jakością wykonania oraz wykorzystaniem bezpiecznych i antyalergicznych materiałów do ich produkcji, potwierdzonymi odpowiednimi atestami i certyfikatami. Sprawdź też produkty w kategorii poduszki memory!

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos