POOFI Poduszka ciążowa kremowo-szara

279 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyPoduszka ciążowa Poofi nazwana pieszczotliwie „dziewiątką” urzeka swą miękkością i najwyższą jakością wykonania. Poduszka posiada unikatowy kształt cyfry 9 dzięki czemu zapewnia podparcie na całej linii ciała – także pod plecy. Poduszka posiada dwie wyodrębnione strefy twardości, mające na celu zapewnienie maksymalnego komfortu w trakcie snu i wypoczynku. Obie strefy są od siebie wyraźne oddzielone dzięki zastosowaniu przegrody poprzecznej zabezpieczającej wypełnienie przed przesuwaniem się. Dzięki swojemu unikatowemu kształtowi zapewnia podparcie całej linii ciała.

Poduszka ma dwie wyodrębnione strefy twardości:

  • Strefa I - twarda, dedykowana do odciążenia nóg. Zapewnia idealną separację nóg odciążając stawy biodrowe.
  • Strefa II - miękka, pod brzuch, głowę i plecy. Zapewnia maksymalny komfort snu i wypoczynku.

Ponadto poduszka jest tak zaprojektowana, aby umożliwić sen na lewym boku, co jest ważne w trakcie trwania ciąży - zapewnia dziecku lepszy dopływ krwi z organizmu matki. W czasie snu nie jesteśmy jednak w stanie kontrolować pozycji ciała, dlatego dodatkowe wsparcie pod plecy jakie zapewnia poduszka „9” umożliwi nam całonocny wypoczynek w pozycji lewostronnej a jednocześnie da swobodę ruchów i niezwykły komfort wypoczynku. Poduszka umożliwia także zmianę pozycji ciała na prawy bok oraz na pozycję pośrednią: bok-plecy.

 

 Dla kogo?Poduszka przeznaczona jest dla kobiet w ciąży, kobiet po porodzie i karmiących. Sprawdza się również jako klin pod nogi lub kojec dla dziecka.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 60 cm, długość 120 cm

Tkanina: 100% minky (poliester).

Wszystkie materiały używane w produktach Poofi posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).

Produkt można prać w pralce w temp. 40 stopni.

Produkt posiada możliwość regulacji ilości wypełnienia.

Zobacz inne od POOFI
Zobacz więcej
Polecane
Mama24.06.2022
(5)
Drogie mamy...ta poduszka uratowała mnie podczas ciąży. Ulga jaką się odczuwa podczas użytkowania bezcenna. Oskarżyła mi kręgosłup ból ustąpił. Polecam jeszcze raz polecam.
Moje dziecko ma już 5 lat i żałuję że po urodzeniu sprzedalam tę poduszkę bo teraz by mi się przydała podczas wypoczynku i snu mimo że nie jestem w ciąży.
aga23.03.2019
(5)
Uratowała mi życie pod koniec ciąży, umożliwiła spać z wielkim brzuchem:) cudo! Do tego odznacza się wysoką jakością, używana podczas 3 ciąż i ciągle jak nowa.
Iza01.12.2018
(5)
Poduszka jest cudowna! Używam od 2 miesiecy.Uwielbiam ją. W ciąży i pewnie po niej dalej będę z niej korzystać.