0

MIMOS S (Dawniej XL) Poduszka ortopedyczna dla niemowląt

MIMOS S (Dawniej XL) Poduszka ortopedyczna dla niemowląt

255 zł
270 zł
Ilość:
Producent: MIMOS
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 12,99 zł
Opis produktu

MIMOS S Poduszka medyczna dla niemowląt

 

 Cechy Poduszka dla niemowląt zapobiegająca i redukująca zniekształcenia głowy MIMOS S (Dawniej XL) 

  • Poduszka MIMOS S (Dawniej XL) to atestowany, specjalistyczny wyrób medyczny klasy I, posiadający szereg certyfikatów.
  • Poduszka redukuje nacisk główki dziecka na podłoże, co sprawia, że zapobiega spłaszczaniu się główki oraz leczy już powstałe zniekształcenia.
  • Poduszka jest wygodna i mięciutka. Została wykonana w nowej technologii o trójwymiarowej strukturze z systemem Aero 3D, z materiałów w 100% bezpiecznych dla dzieci.
  • Poduszka umożliwia łatwe poruszanie głową i szyją niemowlęcia, co redukuje asymetrię mięśni. Nie ma potrzeby zmieniania pozycji dziecka podczas snu.

 

 Dla kogo? MIMOS S (Dawniej XL) to poduszka powstała z myślą o zapobieganiu oraz korygowaniu już istniejących zniekształceń głowy u noworodków. Poduszka przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Jeśli obwód główki dziecka znajduje się w przedziale 36 - 46 cm, rekomendowany rozmiar to Mimos S (Dawniej XL). 

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar: Szerokość: 28.5 cm - Wysokość: 22 cm - Głębokość: 5 cm

Poduszka MIMOS została wykonana z wysokiej jakości dzianiny dystansowej 3D, która znalazła również zastosowanie w produktach przeciwodleżynowych. Dzianina dzięki swojej strukturze przepuszcza powietrze ze wszystkich stron, zapewniając naturalną regulację termiczną i odprowadzanie wilgoci. Poduszka jest łatwa w praniu i suszeniu. Nadaje się również do recyklingu i nie zagraża środowisku. Ważne: Mimos to produkt medyczny i sterylny. Po otwarciu folii zabezpieczającej nie podlega zwrotom. Wymianie lub zwrotowi podlega tylko oryginalnie zapakowana poduszka.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy