SISSEL SIT RING poduszka do siedzenia

199 zł
Kształt:
Okrągły
Owalny
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechySissel Sit Ring został stworzony specjalnie dla osób odczuwających dyskomfort i ból w dolnych partiach ciała podczas siedzenia. Sit Ring jest stosowany w profilaktyce i przy leczeniu pooperacyjnym. Jej specjalnie dobrany kształt i wypełnienie sprawiają, że jest idealna dla osób mających problemy z hemoroidami lub dolegliwości pooperacyjnymi. Zalety takiej budowy docenią nie tylko osoby z dolegliwościami, ale również zdrowe dbające o swój komfort.

 

 Dla kogo?Sissel Sit Ring przeznaczona jest szczególnie dla osób odczuwających dyskomfort i ból podczas siedzenia spowodowany schorzeniami typu hemoroidy, dolegliwości pooperacyjne i poporodowe.

Rozmiar i wykonanie

Okrągła Szerokość 45 cm, długość 45 cm, wysokość 8,5 cm

 

Owalna Szerokość 43 cm, długość 49 cm, wysokość 8,5 cm

 

Poduszkę wykonano ze specjalnej, niepalnej pianki poliuretanowej (wolnej od CFC) zabezpieczonej dodatkowym wodoodpornym pokryciem. Hipoalergiczna pianka idealnie dopasowuje się do ciała zapewniając pełną stabilność. Zastosowanie pianki sprężystej daje możliwość ręcznego prania, bez obawy o utratę właściwości poduszki. Dodatkowo, każda poduszka ortopedyczna do siedzenia posiada w komplecie jedną poszewkę frotte (80% bawełny i 20% poliester).

 

Produkt wyprodukowano w Szwecji. Producent udziela 2-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od SISSEL
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.