VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia

129 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyNajnowsza i najnowocześniejsza poduszka ortopedyczna do siedzenia firmy Valde. Jej zaletą są anatomiczne profilowania oraz kanaliki umożliwiające ruch powietrza podczas siedzenia. Profilowania anatomiczne pozwalają na przyjemne i komfortowe siedzenie, natomiast kanały zapobiegają poceniu się podczas siedzenia. Poprzez swój kształt S1 wymusza na siedzącym prawidłową pozycję kręgosłupa dzięki czemu zapobiega jego napięciom i bólom po długim siedzeniu.

 

 Dla kogo?Poduszka polecana jest w szczególności tym, którzy najwięcej czasu spędzają w pozycji siedzącej w pracy biurowej oraz kierowcom, mężczyznom z chorobą prostaty. Sitta ma uniwersalny kształt znakomicie sprawdza się w fotelach samochodowych i biurowych.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 42,7 cm, długość 36 cm, wysokość 8 cm

 

Poduszka wykonana jest z pianki poliuretanowej (90% pianka sprężysta, 10% pianka memory) zabezpieczonej trwałą poszewką z drelich - bawełna 100%. 

 

Produkt wyprodukowano w Polsce. Producent udziela rocznej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od VALDE
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.