VALDE

Firma Valde dba przede wszystkim o zdrowy wypoczynek, który jest podstawą każdego dobrego dnia. Aktualnie każdy z nas pędzi, pracuje od rana do wieczora, śpi nieregularnie, a to odbija się na zdrowiu naszego kręgosłupa, gdzie z czasem niepozorny ból może przerodzić się w poważniejsze dolegliwości.

W odpowiedzi na ten problem Firma Valde stworzyła poduszki, które zapewnią każdemu zdrowy głęboki sen. Z racji, że poduszki powinny być dostosowane do takich parametrów jak wiek, wzrost, waga, czy pozycja w której zasypiamy, w ofercie mamy szeroki wybór poduszek w skład którego wchodzi między innymi: poduszki do spania, w tym do siedzenia, pod plecy, oraz pod nogi. Takie rozwiązanie może okazać się idealną formą profilaktyki prozdrowotnej.

Producent dba również o rehabilitację. W związku z tym zajęła się produkcją takich produktów jak poduszki pooperacyjne, czy materace ortopedyczne.

Firma nie zapomina również o zdrowiu najmłodszych klientów. Stąd w ofercie szeroki wybór materacy piankowych dla dzieci oraz poduszek ortopedycznych.

Wszystkie
Filtruj i sortuj
9 z 9 produktów