VALDE B3 NÖJE poduszka ortopedyczna

249 zł
Kolor:
Biały
Niebieski
Szary
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyValde B3 to poduszka wyprodukowana w Polsce z wysokiej jakości pianki visco-elastic o średnim poziomie twardości. Poduszka zapewnia doskonałe podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa. Poduszka Nöje B3 umożliwia zdrowy, spokojny sen, odpręża i relaksuje. Dzięki swoim właściwościom przynosi ulgę w stanach napięcia więzadeł mięśni zespołu barkowo-szyjnego, bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

 

 Dla kogo?Poduszka B3 ma klasyczny kształt poduszki ortopedycznej. Łuk pozwala na spanie w pozycji na wznak oraz na boku. Nöje jest poduszką dla tęższych mężczyzn o masywnym lub długim barku. Zaletami tej poduszki są uniwersalny kształt oraz stopień twardości. Dzięki tym zaletom, gwarantuje dobry i zdrowy sen.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 50 cm, długość 34 cm, wysokość 16,5 cm

 

Poduszkę wykonano z najwyższej jakości pianki visco-elastic średniej twardości. Pianka jest termoplastyczna, czyli pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtów podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa. Poduszka posiada niewyjmowalną wkładkę z pianki wysokoelastycznej, dla lepszego podtrzymania i zachowania wysokości poduszki. Dodatkowo każda poduszka memory posiada w komplecie jedną welurową poszewkę z zamkiem (80% Bawełna, 20% poliester).

 

Poduszkę wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od VALDE
Zobacz więcej
Polecane
Andrzej14.03.2018
(5)
Wybrałem z polecenia średnią twardość i po otrzymaniu poduszki myślałem, że będzie za twarda. Ale jest ok. Wysokość też odpowiednia dla mnie . Przestał mnie boleć kark i ramie. Polecam tą poduszke wysokim osobom., bo żona jest ode mnie dużo niższa i nie była w stanie na niej spać.