DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna

299 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyZastosowane wgłębienie znajdujące się w punkcie centralnym poduszki odpowiada za fizjologiczne ułożenie głowy przy spaniu na plecach. Na wysokości odcinka szyjnego poduszka Shell została specjalnie wyprofilowana tak, aby zapewnić neutralną i jednocześnie naturalną pozycję dla poszczególnych kręgów szyjnych. Dodatkowo posiada szeroki profil stworzony z myślą o barkach osoby śpiącej, dzięki czemu poduszka nie opiera się na ramionach, umożliwiając swobodne oddychanie. Najbardziej popularną i naturalną pozycją do spania na boku, jest pozycja embrionalna. Poduszka Dr Sapporo Shell została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić spanie w tej pozycji. Poduszka marki Dr Sapporo zapewnia ułożenie głowy na wysokości 8cm od podłoża – co jest optymalną wysokością przy tej pozycji. Dodatkowo posiada specjalne profile boczne, które pozwalają na swobodne, neutralne ułożenie barku. Góra poduszki jest modelowana pod kątem 5˚, który powoduje udrożnienie dróg oddechowych.

 

 Dla kogo?Dr Sapporo Shell zalecana jest dla wszystkich osób, które chcą spać w zdrowy sposób, z zachowaniem naturalnej, fizjologicznej pozycji snu. Przy projektowaniu poduszki Shell za główny cel przyjęto stworzenie produktu wygodnego, odpowiadającego fizjologicznemu ułożeniu ciała.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny. Szerokość 52 cm, długość 35 cm, wysokość 8/10 cm

 

Rdzeń poduszki Shell został wykonany z pianki termoplastycznej z oddychającą strukturą. Pianka ta zapewnia wysoki komfort użytkowania przy jednoczesnym utrzymaniu głowy śpiącego na odpowiednim poziomie. Dodatkowo, każda poduszka posiada w komplecie jedną poszewkę z zamkiem - 99% poliester, 1% elastan. 

 

Poduszkę wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 10-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od DR SAPPORO
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.