DR SAPPORO SALSA MINI poduszka ergonomiczna podróżna

149 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

Potrzebujesz niewielkiej poduszki, którą zabierzesz ze sobą wszędzie? Poduszka Dr Sapporo Salsa mini zmieści się w każdym bagażu, zapewniając Ci komfort snu w podróży na takim samym poziomie, jak poduszka standardowych rozmiarów!

 

Do spania na boku i na plecach

Poduszka Salsa Mini doskonale sprawdzi się zarówno do spania na plecach, jak i na boku, podtrzymując Twoją szyję i głowę w naturalnej, zdrowej pozycji.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom zabierzesz ją wszędzie

Kompaktowe wymiary poduszki - 40 x 23 x 10 cm - pozwolą zabrać ją w każdą podróż, aby zapewnić sobie zdrowy i wygodny sen.

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, poduszka marki Dr Sapporo może być stosowana przez dzieci, u których szerokość ramienia wynosi min. 10 cm. 

 

Pianka z pamięcią dopasuje się idealnie do Twojego ciała

Rdzeń poduszki wykonano z pianki typu Visco - to pianka z pamięcią kształtu, zapewniająca podparcie głowy i szyi podczas snu. Aby spało Ci się jeszcze wygodniej, poduszkę wyposażono w miękką, łatwą do utrzymania w czystości poszewkę z zamkiem.

 

Otwory gwarantują super wentylację

Pianka zastosowana w poduszce jest pneumatyczna - posiada otwory ułatwiające odprowadzanie ciepła i wilgoci. Śpiąc na niej, nie będziesz narażony na przegrzewanie!

 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Poduszka Salsa Mini to wyrób medyczny klasy I, co gwarantuje spełnienie wszystkich norm unijnych. Posiada unijny znak CE i 10-cio letnią gwarancję.

 

Specyfikacja

 

Wyrób medyczny

Tak

Rozmiar poduszki

Mini

Wymiary

42 cm x 23 cm x 10 cm

Poszewka

75% bawełna, 25% poliester

Skład wypełnienia

Pianka Visco

Pozycje snu

bok, plecy

Gwarancja

10 lat

Dodatkowe informacje

Posiada otwory wentylacyjne

 

Zobacz inne od DR SAPPORO
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.