SISSEL SOFT PLUS poduszka ortopedyczna

369 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy Poduszka Sissel Soft Plus posiada najlepiej znany, a zarazem najdokładniej opracowany kształt. Doskonały profil sprawia, że poduszka idealnie podtrzymuje odcinek szyjny i głowę z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa, wpływając na jakość snu. Takie neutralne położenie kręgosłupa powoduje usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Wysokości poduszki można regulować poprzez wyjmowalną wkładkę. Poduszka jest wykonana z pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

 

 Dla kogo? Sissel Soft Plus dzięki doskonałemu profilowi oraz piance visco-elastic (Memory Foam) stanowi najwyższy model wśród poduszek ortopedycznych firmy Sissel. Poduszka ta nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Poduszka memory świetnie nadaje się dla osób pragnących wypoczynku podczas snu w najwyższej jakości oraz dla osób z dolegliwościami kręgosłupa.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny - regulacja poprzez wyjmowaną wkładkę.

Szerokość 47cm, długość 33cm, wysokość 11/14 cm

 

Poduszkę Soft Plus wykonano z pianki visco-elastic (Memory Foam) niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów, obszytej dzianiną bawełnianą. Pianka visco-elastic zapewnia delikatne, a zarazem stabilne podparcie szyi oraz głowy. Jest znacznie delikatniejsza niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania. Pianka, z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze bardziej miękka po zetknięciu z powierzchnią ciała, ponieważ reaguje na jego temperaturę. Poduszka jest wyposażona w wyjmowalną wkładkę z pianki visco-elastic, dzięki której można samemu regulować wysokość. Poduszka posiada w komplecie wysokiej jakości, welurową poszewkę z zamkiem (75% bawełna, 25% poliester).

 

Poduszki Sissel są produkowane w Szwecji i posiadają 5 lat gwarancji. 

Zobacz inne od SISSEL
Zobacz więcej
Polecane
Marek23.03.2017
(5)
Zdecydowanie warta swojej ceny. 10!