SISSEL

Jako motto firmie Sissel śmiało mogłoby służyć „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Firma Sissel bowiem poprzez swoje produkty chce propagować profilaktykę prozdrowotną, oraz sens aktywności fizycznej. Sissel doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak aktualnie dużym problemem jest siedzący tryb życia i idące za tym konsekwencje, dlatego w swojej ofercie ma szeroki wybór nakładek na krzesło, czy poduszek ortopedycznych do siedzenia z których z powodzeniem można korzystać zarówno biurze, w domu, jak i samochodzie.

Sissel wie, że podstawą dobrego dnia, jest zdrowy sen, dlatego mamy tu pełen pakiet poduszek ortopedycznych, które zdadzą egzamin nie tylko w przypadku konkretnych dolegliwości, ale i profilaktyki, dzięki czemu zachowasz prawidłową sylwetkę każdego dnia, a co najważniejsze obudzisz się wypoczęty i nieobolały.

Firma Sissel nie zapomina również o najmłodszych konsumentach. Stąd szeroka oferta poduszek ortopedycznych dla dzieci, które od najmłodszych lat dbają o zachowanie prawidłowej postawy. Dla noworodków, oraz niemowląt oferta poduszek podpierających, które przystosowane są do delikatnych mięśni najmłodszych dzieci.

Ta marka to również pamięć o przyszłych mamach dla których ciąża, poród i macierzyństwo jest ogromnym, fizycznym wyzwaniem, dlatego też przedstawioną mamy ofertę poduszek ortopedycznych dla kobiet w ciąży.

Wszystkie
Filtruj i sortuj
21 z 21 produktów