Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne dla dzieci

O prawidłowy rozwój, postawę i zdrowy kręgosłup rodzice mogą zacząć dbać niemal od dnia narodzin swojego dziecka. Z pomocą przychodzą im produkty stworzone specjalnie dla maluchów, w tym wszechstronne maty i poduszki ortopedyczne dla dzieci i niemowląt.
Już od pierwszych dni życia można stosować ergonomiczne maty dla niemowląt, które wspierają maluchy podczas leżenia, zapewniają stabilną pozycję oraz niewielkie uniesienie pleców i główki, co ułatwia oddychanie, przyjmowanie pokarmów i chroni przed zachłyśnięciem. Z myślą o maluchach stworzono też poduszki dla dzieci, których najważniejszym zadaniem jest równomierne rozłożenie nacisku i zapobieganie odkształceniom delikatnej główki dziecka, a nawet ich korygowanie.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
8 z 8 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej

Specjalne poduszki ortopedyczne wspomagające rozwój dzieci

Starsze, kilkuletnie dzieci mogą już korzystać z klasycznych, wyprofilowanych poduszek z pianki. Poduszka ortopedyczna dla dzieci zapewnia zachowanie anatomicznej postawy ciała podczas snu i optymalnie podpiera odcinek szyjny kręgosłupa, co jest wyjątkowo ważne w okresie szybkiego wzrostu.
Dla nich stworzono również poduszki do siedzenia dla dzieci. Ich zadaniem jest wymuszenie prawidłowej, wyprostowanej postawy ciała podczas siedzenia i skuteczne odciążenie kręgosłupa. Na szczególną uwagę zasługują poduszki sensomotoryczne dla dzieci, zapewniające aktywne siedzenie, balansowanie ciała i wzmacnianie mięśni przykręgosłupowych.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki PARADIES
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos