Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne dla dzieci

O prawidłowy rozwój, postawę i zdrowy kręgosłup rodzice mogą zacząć dbać niemal od dnia narodzin swojego dziecka. Z pomocą przychodzą im produkty stworzone specjalnie dla maluchów, w tym wszechstronne maty i poduszki ortopedyczne dla dzieci i niemowląt.
Już od pierwszych dni życia można stosować ergonomiczne maty dla niemowląt, które wspierają maluchy podczas leżenia, zapewniają stabilną pozycję oraz niewielkie uniesienie pleców i główki, co ułatwia oddychanie, przyjmowanie pokarmów i chroni przed zachłyśnięciem. Z myślą o maluchach stworzono też poduszki dla dzieci, których najważniejszym zadaniem jest równomierne rozłożenie nacisku i zapobieganie odkształceniom delikatnej główki dziecka, a nawet ich korygowanie.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
8 z 8 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Specjalne poduszki ortopedyczne wspomagające rozwój dzieci

Starsze, kilkuletnie dzieci mogą już korzystać z klasycznych, wyprofilowanych poduszek z pianki. Poduszka ortopedyczna dla dzieci zapewnia zachowanie anatomicznej postawy ciała podczas snu i optymalnie podpiera odcinek szyjny kręgosłupa, co jest wyjątkowo ważne w okresie szybkiego wzrostu.

Dla nich stworzono również poduszki do siedzenia dla dzieci. Ich zadaniem jest wymuszenie prawidłowej, wyprostowanej postawy ciała podczas siedzenia i skuteczne odciążenie kręgosłupa. Na szczególną uwagę zasługują poduszki sensomotoryczne dla dzieci, zapewniające aktywne siedzenie, balansowanie ciała i wzmacnianie mięśni przykręgosłupowych.

Najlepsze poduszki ortopedyczne do spania dla dzieci

Osobom poszukującym markowego wyposażenia do łóżeczek i łóżek dziecięcych polecamy oryginalne poduszki ortopedyczne takich renomowanych marek jak Mimos, Sissel czy Armedical. To profesjonalne wykonany, umiejętnie wyprofilowany sprzęt do spania, który zapewnia optymalne podparcie pod głowę i kark, chroniąc przed deformacjami, zapewniając dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu snu. Nowoczesna poduszka ortopedyczna dla dzieci odciąża kręgi szyjne i zmniejsza napięcie mięśniowe. W przypadku poduszek dla niemowląt elastyczna pianka minimalizuje również ryzyko spłaszczenia czaszki, a nawet pomaga w odwróceniu już powstałych zmian. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, certyfikowane poduszki dla dzieci, dla niemowląt, przedszkolaków i uczniów, wykonane z nowoczesnych pianek, które dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała. Markowa poduszka ortopedyczna dla dzieci to sprawdzony sposób na zdrowy sen i zmniejszenie ryzyka wystąpienia dolegliwości bólowych ze strony szyjnego odcinka kręgosłupa w przyszłości. 

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos