0

Poduszki puchowe z wypełnieniem naturalnym

Przeczytaj opis kategorii>>

Osoby ceniące sobie najwyższy poziom wygody podczas snu, mogą skorzystać z klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Jednym z nich są poduszki puchowe z naturalnym wypełnieniem – zwłaszcza z poduszki z puchu gęsiego – lekkiego, ciepłego, bardzo komfortowego i zapewniającego idealny wypoczynek.

Naturalne poduszki puchowe i z pierza gęsiego

Najnowsze poduszki naturalne produkowane są z zachowaniem najbardziej rygorystycznych wymogów dotyczących doboru materiałów, z których są wykonane, dzięki czemu pozwalają one zachować właściwą wymianę powietrza i wilgoci oraz zapobiegają przegrzewaniu głowy w czasie snu, dlatego idealnie nadają się jako poduszki do spania. Naturalne wypełnienie poduszki jest starannie wyselekcjonowane oraz poddawane zaawansowanym procesom oczyszczania. Dzięki temu poduszki z gęsiego puchu lub puchu z dodatkiem delikatnego pierza są bezzapachowe, zachowują one długotrwałą sprężystość, miękkość i lekkość. Takie poduszki to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników.


W przypadku naturalnych poduszek warto również zwrócić uwagę na tkaninę, z jakiej wykonane jest jej pokrycie. Oprócz zapobiegania przedostawaniu się nawet najdrobniejszych cząstek puchu na zewnątrz, ważne aby materiał ten optymalnie przepuszczał powietrze i odprowadzał wilgoć. Najczęściej stosowana jest bawełna, często technologicznie udoskonalona i zapewniająca dodatkowe właściwości. Naturalne poduszki mogą więc być pokryte miedzy innymi tkaniną z domieszką włókien termoaktywnych lub antyalergicznego srebra. Użytkownicy mogą także skorzystać z najbardziej ekskluzywnych poduszek z warstwą zewnętrzną wykonaną z egipskiej bawełny, uważanej za najbardziej luksusową na świecie. Również wygodnym rozwiązaniem mogą być poduszki memory w naszej ofercie.