Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki puchowe z wypełnieniem naturalnym

Osoby ceniące sobie najwyższy poziom wygody podczas snu, mogą skorzystać z klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Jednym z nich są poduszki puchowe z naturalnym wypełnieniem – zwłaszcza z poduszki z puchu gęsiego – lekkiego, ciepłego, bardzo komfortowego i zapewniającego idealny wypoczynek.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Naturalne poduszki puchowe i z pierza gęsiego

Najnowsze poduszki naturalne produkowane są z zachowaniem najbardziej rygorystycznych wymogów dotyczących doboru materiałów, z których są wykonane, dzięki czemu pozwalają one zachować właściwą wymianę powietrza i wilgoci oraz zapobiegają przegrzewaniu głowy w czasie snu, dlatego idealnie nadają się jako poduszki do spania. Naturalne wypełnienie poduszki jest starannie wyselekcjonowane oraz poddawane zaawansowanym procesom oczyszczania. Dzięki temu poduszki z gęsiego puchu lub puchu z dodatkiem delikatnego pierza są bezzapachowe, zachowują one długotrwałą sprężystość, miękkość i lekkość. Nasze poduszki klasyczne to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników.

Poduszki puchowe z naturalnym pokryciem

W przypadku naturalnych poduszek warto również zwrócić uwagę na tkaninę, z jakiej wykonane jest jej pokrycie. Oprócz zapobiegania przedostawaniu się nawet najdrobniejszych cząstek puchu na zewnątrz, ważne aby materiał ten optymalnie przepuszczał powietrze i odprowadzał wilgoć. Najczęściej stosowana jest bawełna, często technologicznie udoskonalona i zapewniająca dodatkowe właściwości. Naturalne poduszki mogą więc być pokryte miedzy innymi tkaniną z domieszką włókien termoaktywnych lub antyalergicznego srebra. Użytkownicy mogą także skorzystać z najbardziej ekskluzywnych poduszek z warstwą zewnętrzną wykonaną z egipskiej bawełny, uważanej za najbardziej luksusową na świecie. Również wygodnym rozwiązaniem mogą być poduszki memory w naszej ofercie. 

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos