SUPER MAMI

Ciąża, poród, okres karmienia piersią, czy cały okres zajmowania się maleństwem. Jest to cudowny czas dla każdej kobiety, ale jednocześnie jest to okres pełen ogromnych wyzwań nie tylko psychicznych, ale i fizycznych. Przyszłe mamy muszą zmagać się z bólami kręgosłupa nierzadko już w drugim trymestrze ciąży. Następnie dochodzą nieprzespane noce i kilkunastogodzinna konieczność noszenia malucha. Firma Super Mami zdaje sobie sprawę, że zdrowa i wypoczęta mama, to szczęśiwe dziecko.

W związku z tym firma zajęła się produkcją poduszek ciążowych. I tu warto wspomnieć, że zalecaną pozycją do spania właśnie w tym okresie to pozycja spania na boku, która przede wszystkim redukuje uczucie nudności, czy bóli żołądkowych.

Firma Super Mami, to jednak nie tylko produkty dla przyszłych mam, ale i ich pociech. Stąd w ofercie chociażby ochraniacz na łóżeczko, kojec dla noworodka, czy wkładka do nosidełka, które zadbają przede wszystkim o koordynacje ruchową Twojego malucha. Jeśli chodzi o zdrowy sen, to tu mamy również wybór poduszek, pościeli, czy kocyków.

Wszystkie
Filtruj i sortuj
23 z 23 produktów