Sposoby płatności

Szanowny Kliencie,

przygotowaliśmy dla Ciebie najdogodniejsze i najpopularniejsze formy płatności, z których możesz skorzystać podczas zakupów w naszym sklepie.
Za zamówienie możesz zapłacić w następujący sposób:

Gotówką - u kuriera przy odbiorze przesyłki.

Pamiętaj, że ten sposób płatności jest dostępny tylko dla zamówień o wartości poniżej 5000 zł. Kurierzy nie przyjmują kwot większych niż 5000 zł.

Standardowym przelewem na konto bankowe.

Przelewu dokonujesz na konto bankowe Mbank nr 97 1140 2017 0000 4302 1139 1408 firmy OMEGASOFT B. Tomala K. Żak sp. j. z siedzibą w Katowicach przy ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, podając w tytule numer Twojego zamówienia, abyśmy mogli w łatwy sposób zidentyfikować Twoją wpłatę.

W przypadku tej płatności, należy pamiętać o czasie potrzebnym na księgowanie środków przez banki. Jest to uzależnione od sesji wychodzących Twojego banku i sesji przychodzących naszego (terminy są dostępne na stronach banków). Przelewy najczęściej otrzymujemy do 24 h.

Za pomocą systemu PayU.

PayU to system płatności umożliwiający bezpieczne i szybkie przelewy elektroniczne pomiędzy kontami bankowymi. Informację o dokonanej płatności otrzymujemy max. do 5 minut. System ten umożliwia również płatność kartami kredytowymi VISA i MasterCard.