Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 199 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne do siedzenia

Długotrwałe siedzenie powoduje duże obciążenie dla kręgosłupa. Z dotkliwymi skutkami siedzącego trybu życia, wynikającego przede wszystkim z charakteru pracy lub konieczności ciągłego podróżowania, pomagają uporać się specjalnie zaprojektowane poduszki ortopedyczne do siedzenia. Poduszka pod plecy doskonale nadaje się do stosowania na klasycznych krzesłach lub fotelach biurowych. Pozwalają one na zachowanie poprawnej pozycji ciała, jednocześnie zapewniając wygodę użytkowników. Mogą także wspomagać leczenie po urazach i operacjach jako poduszki ortopedyczne do siedzenia.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
15 z 15 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej

Podkładka na krzesło biurowe z pianki

Wśród poduszek ortopedycznych na krzesło można znaleźć podkładki do siedzenia w kształcie trójkątnych klinów, wykonane zwykle z wytrzymałej pianki. Ich profil powoduje delikatne przesunięcie miednicy ku przodowi i automatyczne wymuszenie wyprostowanej, anatomicznej pozycji kręgosłupa. Zapobiegają one garbieniu się oraz powodują rozluźnienie mięśni, kręgów i krążków międzykręgowych. Nieco inne właściwości posiadają poduszki do aktywnego siedzenia, które nie tylko wymuszają optymalną pozycję kręgosłupa, ale zapewniają ciągłą pracę mięśni tułowia (zwłaszcza pleców), a co za tym idzie ich wzmocnienie.


Oprócz poduszek ortopedycznych stosowanych na siedzisku krzesła, w trosce o utrzymanie zdrowego kręgosłupa i prawidłowej postawy ciała z pomocą przychodzą poduszki – korektory lędźwiowe. Mocowane na oparciach siedzisk podpierają i zmniejszają napięcie dolnej części kręgosłupa, tzn. jego odcinka lędźwiowego. Przynoszą ulgę zmęczonym plecom i zmniejszają dolegliwości bólowe. Dobrym rozwiązaniem na krzesło biurowe może być również poduszka memory.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki PARADIES
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos