Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne do siedzenia

Długotrwałe siedzenie powoduje duże obciążenie dla kręgosłupa. Z dotkliwymi skutkami siedzącego trybu życia, wynikającego przede wszystkim z charakteru pracy lub konieczności ciągłego podróżowania, pomagają uporać się specjalnie zaprojektowane poduszki ortopedyczne do siedzenia. Poduszka lędźwiowa na fotel doskonale nadaje się do stosowania na klasycznych krzesłach lub fotelach biurowych. Pozwala na zachowanie poprawnej pozycji ciała, jednocześnie zapewniając wygodę użytkowników. Podkładki pod krzesło biurowe mogą również wspomagać leczenie po urazach i operacjach - pełnią funkcję poduszki rehabilitacyjnej do siedzenia.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
14 z 14 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Poduszka lędźwiowa na krzesło i fotel biurowy

Wśród poduszek ortopedycznych na krzesło można znaleźć podkładki do siedzenia w kształcie trójkątnych klinów, wykonane zwykle z wytrzymałej pianki. Ich profil powoduje delikatne przesunięcie miednicy ku przodowi i automatyczne wymuszenie wyprostowanej, anatomicznej pozycji kręgosłupa. Poduszki lędźwiowe na krzesło zapobiegają garbieniu się oraz powodują rozluźnienie mięśni, kręgów i krążków międzykręgowych. Nieco inne właściwości posiadają poduszki do aktywnego siedzenia, które nie tylko wymuszają optymalną pozycję kręgosłupa, ale zapewniają ciągłą pracę mięśni tułowia (zwłaszcza pleców), a co za tym idzie ich wzmocnienie.

Poduszki rehabilitacyjne do siedzenia

Oprócz poduszek ortopedycznych do siedzenia stosowanych na krzesła i fotele biurowe, w trosce o utrzymanie zdrowego kręgosłupa i prawidłowej postawy ciała z pomocą przychodzą tzw. korektory lędźwiowe. Mocowane na oparciach siedzisk podpierają i zmniejszają napięcie dolnej części kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Tego typu poduszki ortopedyczne przynoszą ulgę zmęczonym plecom i zmniejszają dolegliwości bólowe. Dobrym rozwiązaniem na krzesło biurowe może być również poduszka memory. Wykonana ze specjalnego rodzaju pianki, elastyczna poduszka lędźwiowa na fotel łatwo dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała, zapewniając skuteczne podparcie pod plecy, a tym samym gwarantując najwyższy komfort użytkowania. Co ważne, poduszka na krzesło biurowe z pianki memory, choć jest elastyczna, to jednak poddaje się wyłącznie w miejscach bezpośredniego nacisku. Takie podkładki na krzesła biurowe przybierają kształt idealnie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. To wpływa na komfort siedzenia i jednocześnie pomaga odciążyć napięte mięśnie. Poduszka rehabilitacyjna do siedzenia zmniejsza dyskomfort spowodowany wielogodzinną pracą przy biurku lub za kierownicą auta.

Poduszka lędźwiowa na fotel biurowy, czyli jak pomóc sobie w pracy

Profesjonalna, odpowiednio wyprofilowana lub wykonana ze specjalnego rodzaju pianki poduszka ortopedyczna do siedzenia to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie komfortu pracy przy biurku. W ofercie sklepu znajdziesz różnorodne poduszki lędźwiowe do foteli biurowych. Są to specjalne nakładki, kliny, korektory i pełne siedziska ortopedyczne. Właściwie dobrana poduszka rehabilitacyjna do siedzenia na fotel biurowy pomaga zmniejszyć dolegliwości ze strony kręgosłupa i przeciążonych mięśni. Podkładka na krzesło biurowe przyda się zwłaszcza wtedy, gdy korzystasz z fotela bez profilowanego siedziska i oparcia. Poduszka ortopedyczna na krzesło sprawdzi się również w przypadku ergonomicznych foteli, zwłaszcza gdy masz problemy z kręgosłupem i spędzasz przy biurku po kilkanaście godzin dziennie. Sprawdź, jakie poduszki lędźwiowe na fotele biurowe aktualnie oferujemy i zamów wersję dopasowaną do swoich potrzeb.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos