ARMEDICAL EXCLUSIVE SUPPORT 3433 poduszka ortopedyczna lędźwiowa

99 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy Specjalnie wyprofilowana poduszka lędźwiowa, mocowana do oparcia krzesła lub fotela za pomocą gumowego paska, zapewnia prawidłową pozycję ciała podczas siedzenia, wspierając dolny odcinek kręgosłupa i korygując jego postawę. Zapobiega i pozwala pozbyć się już występujących dolegliwości bólowych związanych z siedzącym trybem życia. Może być również stosowana jako wygodne oparcie dla zmęczonych i opuchniętych nóg.  Idealnie sprawdza się pracy czy w samochodzie, a także w domu, gwarantując zdrowe, komfortowe i relaksujące siedzenie.  

 

 Dla kogo? Dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz wykonaniu z pianki z pamięcią poduszka ortopedyczna lędźwiowa ARmedical Exclusive Support stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej. Dba o prawidłową pozycję kręgosłupa, zapobiega i pozwala pozbyć się uporczywych bólów pleców, wspomaga rehabilitację i pomaga w leczeniu dyskopatii. Umożliwia również zdrowy i komfortowy odpoczynek – podpiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa, jednocześnie zapewniając przyjemne i relaksujące uczucie otulania. Umieszczona pod stopami lub kolanami przynosi też ulgę zmęczonym, obolałym i opuchniętym nogom.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 34 cm, długość 33 cm, wysokość 12 cm

 

Poduszka lędźwiowa ARmedical, wykonana z pianki z pamięcią kształtu, doskonale dopasowuje się do ciała użytkownika, zapewniając jego najwyższy poziom komfortu i dbając o zachowanie anatomicznej postawy podczas siedzenia. Pianka termoformująca charakteryzuje się dużą odpornością na pochłanianie kurzu oraz rozwój mikroorganizmów i alergenów, zaś dzięki miękkiej poszewce zapinanej na suwak bez trudu można zadbać o właściwy poziom higieny. Wyposażona jest w gumowy pasek, umożliwiający mocowanie do krzeseł lub foteli. 

Poduszki ARmedical są produkowane w Polsce i posiadają 3 lat gwaracji. 

 

Zobacz inne od ARMEDICAL
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.