PERDORMIRE MINI PUNTINO poduszka ergonomiczna podróżna

219 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyPoduszka Mini Puntino wykonana jest w całości z tzw. leniwej pianki Viscomind, czyli wiskoelastycznej pianki, która dostosowuje się do wagi i nacisku oferując niezwykły komfort. Technologia ta pozwala na odnalezienie harmonii podczas odpoczynku. Owa zdolność dostosowania się do kształtu głowy i szyi przywracając je do naturalnego kształtu bez niewłaściwych punktów nacisku gwarantuje optymalny wypoczynek. Pokrowiec poduszki wykonany jest z elastycznych włókien antyalergicznych i antybakteryjnych. Poduszka ze względu na niewielkie rozmiary doskonale nadaje się, jako poduszka podróżna.

 

 Dla kogo?Poduszka dzięki delikatnemu profilowi zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy. Poduszka przeznaczona jest dla osób chcących spać zdrowo i wygodnie. 

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, poduszka może być stosowana przez dzieci, u których szerokość ramienia wynosi min. 11 cm. 

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 42 cm, długość 24 cm, wysokość: 11,5 cm

Poduszka włoskiego producenta. Poduszka jest wykonana z pianki Viscomind. Posiada zdejmowany pokrowiec, wykonany z 100% antyalergicznego włókna poliestrowego. Zapewnia antybakteryjny i higieniczny sen. Pokrowiec można prać w temp. 30°C.

Zobacz inne od PERDORMIRE
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.