0

Jak dokonać zakupu?

Drogi Kliencie,

dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były proste i przyjemne. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy krótką instrukcję, w której możesz sprawdzić, w jak szybki i łatwy sposób można złożyć zamówienie w naszym sklepie.

Krok 1

Po wybraniu produktu, który Cię interesuje i dodaniu go do „Koszyka” pojawi się okno, w którym możesz sprawdzić, czy wybrany produkt jest poprawny. W tym momencie możesz zdecydować o kontynuowaniu zakupów i dodaniu kolejnych produktów lub o przejściu do kolejnego etapu zamówienia.

Krok 2

Kolejnym i jednocześnie ostatnim etapem składania zamówienia jest wybór dogodnej dla Ciebie formy płatności i sposobu dostarczenia Twojego zamówienia oraz wypełnienie formularza danych. Są to dane niezbędne do wystawienia dowodu zakupu (faktury VAT w przypadku firm / paragonu w przypadku osób dokonujących zakupu prywatnie – możemy również wystawić fakturę imienną, w tym celu prosimy o informację w uwagach do zamówienia) oraz do utworzenia listu przewozowego.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawne wypełnienie pól z adresem/ adresem mailowym. Jeżeli wszystkie dane będą poprawne pozostaje zatwierdzić zamówienie, klikając „Składam zamówienie”.

Złożone w ten sposób zamówienie zostaje przesłane do naszego systemu oraz na Twój adres mailowy. Jeżeli mail nie dotrze w ciągu 5 minut prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. O realizacji zamówienia informujemy drogą mailową. Bezwzględnie do każdego Klienta wysyłamy informację o nadaniu przesyłki zawierającą numer listu przewozowego, dzięki czemu mogą Państwo śledzić jej drogę.