Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszka dla ciężarnej - jaka najlepsza?

Poduszka ciążowa Supermami

 

Kłopoty ze snem są bardzo częstym problemem dotykającym kobiet, które spodziewają się dziecka. Ciężarne nie tylko mają problemy z zasypianiem, ale również ich sen jest przerywany i krótki. W tym przypadku z pomocą przychodzą specjalistyczne poduszki medyczne, które zostały stworzone właśnie z myślą o kobietach w ciąży.

 

Poduszki dla kobiet spodziewających się dziecka sprawiają, że w czasie snu mogą one przybrać wygodną pozycję. Dzięki temu nie tylko z łatwością zasną, ale również nie będą budzić się w nocy. Na terenie Polski, poduszki dla ciężarnych cieszą się ogromną popularnością, pomimo, że pojawiły się niedawno.

 

 

Najważniejsze zalety poduszek dla ciężarnych

 

Kobiety spodziewające się dziecka często odczuwają dyskomfort w czasie snu. Poduszka dla ciężarnych cechuje się specjalistycznym kształtem, zaś swoją wielkością odpowiada wzrostowi kobiety.

 

Kobieta ma możliwość przyjąć dzięki niej wygodną pozycję, dlatego nie tylko może komfortowo przespać noc, ale również wykorzystać ją można w czasie siedzenia, leżenia a nawet w trakcie podróży. Poduszki są idealne dla kobiet, które odczuwają ból kręgosłupa, czy też skurcze nóg.

 

Aby ułatwić sobie sen, zlikwidować problemy z zasypianiem, warto wybrać poduszkę dla ciężarnych która podtrzymuje dolną część pleców i brzuch. To niedroga inwestycja, która szybko zwróci nam się w postaci komfortowego snu i doskonałego samopoczucia.

 

 

Poduszka ciążowa Poofi

Poduszka, która zadba o komfortowy sen

 

Nie jest prostym zadaniem wybrać idealną dla siebie poduszkę i używać jej w tracie ciąży. Asortyment pod tym względem jest bardzo wielki, dlatego czasem dla osoby, która nie ma adekwatnej wiedzy w tej dziedzinie, wybór może być po prostu trudny.

 

Jedną z propozycji dla kobiet szczególnie wymagających i oczekujących wysokiej jakości jest SUPER MAMI "C". Poduszka ma długość 115 centymetrów i umożliwia komfortowe spanie na boku. Korzystać z niej można niemalże już od pierwszych tygodni ciąży, jednak szczególnie sprawdza się w trzecim trymestrze, kiedy rosnący brzuszek po prostu zaczyna przeszkadzać w wygodnym spaniu. Sprawdza się jako komfortowa poduszka do snu, ale również dziennego wypoczynku.

 

Poduszki dla ciężarnych wyróżniają się ergonomiczną budową. Wspierają głowę, a jednocześnie krótszy bok podpiera plecy zaś dłuższy umieszczamy pomiędzy kolanami. Dzięki takiej budowie poduszka zapewnia nie tylko prawidłowe ułożenie kręgosłupa, ale również odciąża staw biodrowy. W ten właśnie sposób działa poduszka SUPER MAMI, która zapewnia ułożenie w jednej pozycji kark, kręgosłup, biodra oraz nogi. Optymalne ułożenie ciała zapewni zdrowy i relaksujący sen, oraz zapobiegnie napięciom karku i kręgosłupa.

 

Poduszki dla ciężarnych stosować można nie tylko w trakcie ciąży. Świetnie sprawdzają się też w czasie karmienia dziecka. Wystarczy umieścić poduszkę wokół talii, a następnie umieścić na niej maluszka. Nie tylko zapewni wygodną pozycję, lecz również wsparcie pleców oraz odpowiednie podparcie ramion.

 

Nie można zapominać o tym, że wybierając poduszkę dla kobiet ciężarnych, zwrócić należy uwagę na jej właściwości antyalergiczne. SUPER MAMI to poduszka wykonana z nowoczesnych, wysokiej jakości, a zarazem materiałów bezpiecznych zarówno dla matki, jak i dla dziecka.

 

 

Pozbądź się problemów z kręgosłupem w czasie ciąży

 

W czasie ciąży nie tylko narzekamy na brak adekwatnego wypoczynku, ale również na ból kręgosłupa. W tej sytuacji również pomoże nam poduszka dla kobiet ciężarnych. Warto wybrać model posiadający kształt cyfry 9, który zapewnia podparcie dla całego ciała.

 

Taką poduszką jest Poofi, która ma dwie wyodrębnione strefy twardości. Strefa I odciąża nogi i stawy biodrowe, zaś strefa II pozytywnie oddziałuje nam głowę, plecy i brzuch. Tego typu poduszki zapewnią nam całonocny wypoczynek, a jednocześnie zapewnią swobodę ruchów oraz zmianę pozycji w czasie snu.

 

SuperMami C wzór Koty Poofi poduszka ciążowa organic