0

Supermami poduszki ciążowe

Poduszka ciążowa Super Mami

Ciąża jest okresem pełnym radosnego wyczekiwania. Niestety, w czasie tym, często może nam towarzyszyć dyskomfort oraz szereg dolegliwości bólowych. Ból, przeciążenie organizmu powoduje, że często mamy trudność z zasypianiem, zaś w nocy wielokrotnie się budzimy. Wybierając poduszki ciążowe Supermami, przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży dbamy o komfortowy wypoczynek a także niwelujemy dolegliwości bólowe.

Dlaczego warto wybrać poduszkę Supermami?

Poduszki Supermami to największy wybór poduszek na rynku, które przeznaczone są dla kobiet w szczególnym okresie, jakim jest ciąża i oczekiwanie narodzin dziecka. Są one doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb kobiet. Stworzone są w wielu kształtach, między innymi liter J, C, U oraz cyfry 7. Dzięki temu, że poduszki cechują się różnymi formami, odpowiadają na różnorodne zapotrzebowanie oraz preferencje kobiet w ciąży.  Dodatkowo poduszki są bardzo wygodne, przyjemne w dotyku, dlatego zapewniają przyszłej mamie możliwość zachowania komfortu oraz świetnej formy. Poduszki sprawdzą się również już w czasie pielęgnacji dziecka. Ogromną zaletą poduszek jest również to, że stworzone są z bezpiecznych materiałów, które nie wywołują alergii.

Właściwości poduszek ciążowych Super Mami

Rodzaje poduszek Supermami

- Poduszka ciążowa Supermami typu J

Polecanym modelem poduszek Supermami jest typ J. Jeżeli wyróżniasz się lekką budową ciała, jesteś szczupła, poduszka jest idealna dla Ciebie. Doskonale wspiera całe ciało przyszłej mamy. Jeden koniec poduszki podpiera głowę, zaś drugi brzuszek, ponieważ umieszczany jest pomiędzy kolanami. Ergonomiczna budowa poduszki, zapobiega również bólom bioder oraz całego kręgosłupa.

Supermami typu J zapewnia nam optymalne ułożenie ciała w czasie wypoczynku.

Supermami typu J zapobiega napięciom ponieważ stosując ją uzyskujemy optymalne ułożenie całego ciała. Doskonale sprawdza się również jako wałek pod opuchnięte i zmęczone nogi. Wykonana z antyalergicznych włókien silikonowych sprawia, że bezpiecznie możemy ją stosować.

Po urodzeniu dziecka poduszka również doskonale się sprawdzi, ponieważ pomocna będzie zarówno przy karmieniu malucha, jak i w czasie jego nauki siadania.

- Poduszka ciążowa Supermami typu C

Supermami typu C pomocna będzie każdej kobiecie, która w okresie ciąży pragnie maksymalnego komfortu. Ma ona długość 115 centymetrów, zaś jej ergonomiczny kształt pozwala wygodnie spać na boku. Zapewnia wygodne a zarazem zdrowe ułożenie ciała, nawet w końcowym etapie ciąży, gdy brzuszek staje się duży.

W części górnej poduszka podpiera głowę oraz kręgosłup, jeżeli jej część dolną umieścimy pomiędzy kolanami, wówczas odciąży biodra i zapobiegnie bólom. Takie ułożenie ciała zapewnia komfortowy i zdrowy wypoczynek.

Warto zwrócić uwagę iż w środkowej części poduszka jest szersza. Dzięki temu znakomicie podpiera brzuszek, pozwala uniknąć dyskomfortu oraz bólu.

Na tym jednak rola poduszki Supermami typu C się nie kończy. Po narodzinach dziecka zapewnia zachowanie wygodnej pozycji siedzącej w czasie karmienia. Dodatkowo świetnie posłuży jako zabezpieczenie w kojcu dziecka oraz przygotuje go na naukę siadania.

Poduszki Super Mami

- Poduszka ciążowa Supermami typu 7

Supermami typu 7 to kolejna propozycja przeznaczona dla kobiet oczekujących dziecka. Cechuje się 135 cm długości i sprawia, że wygodnie możemy spać i odpoczywać na boku. Sprawdzi się w czasie całej ciąży, lecz szczególnie w ostatnich miesiącach, gdy brzuszek rośnie i może nam przeszkadzać w komfortowym wypoczynku.

Poduszka utrzymuje ciało w jednej linii, wspiera głowę, plecy, ale również dzięki lekkiemu uniesieniu kolan odciąża biodra. Dzięki takiemu ułożeniu ciała poduszka niweluje napięcie kręgosłupa oraz karku. Świetnie podpiera brzuszek, zaś jeśli zwiniemy ją w wałek będzie pomocą dla zmęczonych i obolałych stóp.

Poduszka bez wątpienia przyda nam się już po narodzinach dziecka. Sprawi, że karmienie w pozycji siedzącej będzie wygodniejsze, ponieważ zapewni wsparcie dla pleców i ramion. Dziecku zapewni również pomoc w nauce siadania, oraz będzie chronić przed wypadnięciem z łóżeczka.

- Poduszka ciążowa Supermami typu U

Supermami typu U to poduszka największa i zarazem bardzo komfortowa w użytkowaniu. Wyróżnia się dwustronną zabudową, dlatego nie musimy przekładać jej jeżeli chcemy przekręcić się z boku na bok. Posiada wyprofilowanie, dlatego w jednej linii może utrzymać kręgosłup, biodra i kark. Co więcej wspiera i podtrzymuje rosnący brzuszek. 

Sprawdzi się również po narodzinach malucha. Przydatna będzie w czasie karmienia, ale również w nauce siadania. Dzięki niej zapewnimy dziecku bezpieczeństwo w łóżeczku. Poduszka jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, dlatego pokocha ją zarówno matka jak i dziecko.

Jeżeli oczekujesz dziecka, odczuwasz pewne niedogodności i dyskomfort, ponieważ Twoje ciało się zmienia, poduszki Supermami to znakomita alternatywa. Zapewnią komfortowy, zdrowy sen, zaś rano będziesz budzić się wypoczęta i pełna energii. Ciąża nie musi kojarzyć nam się ze złym samopoczuciem i bólem. Wystarczy zastosować poduszki medyczne Supermami.

Poduszka ciążowa Super Mami C Poduszka ciążowa Super Mami 7 Poduszka ciążowa Super Mami U Poduszka ciążowa Super Mami J

 

Poduszka dla kobiet w ciąży - PNŚ Kłopoty ze snem w czasie ciąży ? Poduszka dla kobiet w ciązy SuperMami