Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Supermami poduszki ciążowe

Poduszka ciążowa Super Mami

 

 

Ciąża jest okresem pełnym radosnego wyczekiwania. Niestety, w czasie tym, często może nam towarzyszyć dyskomfort oraz szereg dolegliwości bólowych. Ból, przeciążenie organizmu powoduje, że często mamy trudność z zasypianiem, zaś w nocy wielokrotnie się budzimy. Wybierając poduszki ciążowe Supermami, przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży dbamy o komfortowy wypoczynek a także niwelujemy dolegliwości bólowe.

 

 

Dlaczego warto wybrać poduszkę Supermami?

 

Poduszki Supermami to największy wybór poduszek na rynku, które przeznaczone są dla kobiet w szczególnym okresie, jakim jest ciąża i oczekiwanie narodzin dziecka. Są one doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb kobiet. Stworzone są w wielu kształtach, między innymi liter J, C, U oraz cyfry 7.

 

Dzięki temu, że poduszki cechują się różnymi formami, odpowiadają na różnorodne zapotrzebowanie oraz preferencje kobiet w ciąży.  Dodatkowo poduszki są bardzo wygodne, przyjemne w dotyku, dlatego zapewniają przyszłej mamie możliwość zachowania komfortu oraz świetnej formy. Poduszki sprawdzą się również już w czasie pielęgnacji dziecka. Ogromną zaletą poduszek jest również to, że stworzone są z bezpiecznych materiałów, które nie wywołują alergii.

 

 

 

 

 

Rodzaje poduszek Supermami

Poduszka ciążowa supermami typ C

 

 

Poduszka ciążowa Supermami typu C

 

Supermami typu C pomocna będzie każdej kobiecie, która w okresie ciąży pragnie maksymalnego komfortu. Ma ona długość 115 centymetrów, zaś jej ergonomiczny kształt pozwala wygodnie spać na boku. Zapewnia wygodne a zarazem zdrowe ułożenie ciała, nawet w końcowym etapie ciąży, gdy brzuszek staje się duży.

 

W części górnej poduszka podpiera głowę oraz kręgosłup, jeżeli jej część dolną umieścimy pomiędzy kolanami, wówczas odciąży biodra i zapobiegnie bólom. Takie ułożenie ciała zapewnia komfortowy i zdrowy wypoczynek.

 

Warto zwrócić uwagę iż w środkowej części poduszka jest szersza. Dzięki temu znakomicie podpiera brzuszek, pozwala uniknąć dyskomfortu oraz bólu.

 

Na tym jednak rola poduszki Supermami typu C się nie kończy. Po narodzinach dziecka zapewnia zachowanie wygodnej pozycji siedzącej w czasie karmienia. Dodatkowo świetnie posłuży jako zabezpieczenie w kojcu dziecka oraz przygotuje go na naukę siadania.

 

 

Poduszka ciążowa supermami 7

 

 

 

 

Poduszka ciążowa Supermami typu 7

 

Supermami typu 7 to kolejna propozycja przeznaczona dla kobiet oczekujących dziecka. Cechuje się 135 cm długości i sprawia, że wygodnie możemy spać i odpoczywać na boku. Sprawdzi się w czasie całej ciąży, lecz szczególnie w ostatnich miesiącach, gdy brzuszek rośnie i może nam przeszkadzać w komfortowym wypoczynku.

 

Poduszka utrzymuje ciało w jednej linii, wspiera głowę, plecy, ale również dzięki lekkiemu uniesieniu kolan odciąża biodra. Dzięki takiemu ułożeniu ciała poduszka niweluje napięcie kręgosłupa oraz karku. Świetnie podpiera brzuszek, zaś jeśli zwiniemy ją w wałek będzie pomocą dla zmęczonych i obolałych stóp.

 

Poduszka bez wątpienia przyda nam się już po narodzinach dziecka. Sprawi, że karmienie w pozycji siedzącej będzie wygodniejsze, ponieważ zapewni wsparcie dla pleców i ramion. Dziecku zapewni również pomoc w nauce siadania, oraz będzie chronić przed wypadnięciem z łóżeczka.

 

 

Poduszka ciążowa supermami U

 

 

 

Poduszka ciążowa Supermami typu U

 

Supermami typu U to poduszka największa i zarazem bardzo komfortowa w użytkowaniu. Wyróżnia się dwustronną zabudową, dlatego nie musimy przekładać jej jeżeli chcemy przekręcić się z boku na bok. Posiada wyprofilowanie, dlatego w jednej linii może utrzymać kręgosłup, biodra i kark. Co więcej wspiera i podtrzymuje rosnący brzuszek. 

 

Sprawdzi się również po narodzinach malucha. Przydatna będzie w czasie karmienia, ale również w nauce siadania. Dzięki niej zapewnimy dziecku bezpieczeństwo w łóżeczku. Poduszka jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, dlatego pokocha ją zarówno matka jak i dziecko.

 

Jeżeli oczekujesz dziecka, odczuwasz pewne niedogodności i dyskomfort, ponieważ Twoje ciało się zmienia, poduszki Supermami to znakomita alternatywa. Zapewnią komfortowy, zdrowy sen, zaś rano będziesz budzić się wypoczęta i pełna energii. Ciąża nie musi kojarzyć nam się ze złym samopoczuciem i bólem. Wystarczy zastosować poduszki medyczne Supermami.