Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 199 zł
30 dni na zwrot

Jaka poduszka dla dziecka 3 lata?

Jaka poduszka dla dziecka 3 lata?

Twoje dziecko ukończyło właśnie trzeci rok życia? W jego życiu zachodzą zmiany. Ciało kształtuje się, wzrasta, zaś Ty starasz się troszczyć o zapewnienie mu jak najlepszych warunków rozwoju, zdrowia i dobrego samopoczucia. Wiedzieć należy, że troska ta powinna przejawiać się nie tylko w ciągu dnia, kiedy dziecko uczy się i bawi, ale również w czasie nocnego odpoczynku.

 

Wybór poduszki w trosce o zdrowie dziecka

Dziecko w wieku trzech lat, potrzebuje specjalistycznie dobranej poduszki, ponieważ jego kręgosłup rozwija się i wzrasta w bardzo szybkim tempie. Wszelkie nieprawidłowości, które mogą występować w czasie snu, są ryzykiem, iż maluch będzie w przyszłości zmagał się z chorobami kręgosłupa, bólem mięśni, czy też z dysplazją. Poduszki ortopedyczne, dostępne obecnie na rynku, ściśle odpowiadają potrzebom dziecka trzyletniego. Zapewniają mu komfortowy i bezpieczny sen, a przede wszystkim troszczą się o prawidłowy wzrost kręgosłupa. Dobrze dobrana poduszka sprawi, że dziecko każdego ranka będzie budziło się wypoczęte, chętne do nauki i zabawy.

 

 

Najlepsze poduszki dla trzylatka

Na rynku istnieje wiele poduszek, które potencjalnie można kupić trzyletniemu dziecku. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy zdecydować się na poduszkę niskiej jakości, dostępną w supermarkecie. Tego typu poduszka nie tylko nie oddziałuje zdrowotnie, ale wręcz może być przyczyną problemów z kręgosłupem. W trosce o sen i zdrowie dziecka wybierzmy jedynie sprawdzoną poduszkę, wyróżniającą się odpowiednimi atestami i certyfikatem oraz tą z bezpiecznych materiałów. Jakie poduszki dla dzieci warto mieć na uwadze dokonując zakupu?

 

 

Baby Dream firmy Armedical to z całą pewnością jedna z najlepszych poduszek, jakie współcześnie możemy kupić naszemu dziecku. Poduszka ma anatomiczny charakter, dzięki czemu znakomicie dopasowuje się do kształtu głowy i szyi malucha, a jednocześnie zmniejsza siłę nacisku. Poduszka stosowana być może bez względu na to, w jakiej pozycji maluch śpi, ponieważ pianka memory, zapamiętuje kształt głowy i natychmiast dostosowuje się do zmiany pozycji ciała. Poduszka poprawia również ciśnienie krwi, a jednocześnie jest miękka, komfortowa i przytulna, dlatego dziecka szybko ją pokocha.

Istotną zaletą poduszki Armedical Baby Dream jest pozytywny wpływ na kręgosłup dziecka. Zadaniem poduszki jest odciążanie odcinka szyjnego, a także niwelowanie powstających naprężeń. Poduszka wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, antyalergicznych, co sprawia, że może bez żadnych obaw korzystać z niej każdy maluch.

 

Na pewno godną polecenia poduszką dla dziecka trzyletniego jest również Bambini marki Sissel. Cechuje się ona najbardziej dopracowanym ortopedycznym kształtem, do którego dzieci bardzo szybko się przyzwyczajają. Poduszka Sissel Bambini podtrzymuje w czasie snu kręgosłup, odciąża mięśnie, regeneruje cały organizm, a dodatkowo ubrana jest w kolorową poszewkę, dzięki czemu podoba się dzieciom.

Sissel Bambini to poduszka wypełniona nowoczesną pianką Memory Visco-Elastic. Dzięki temu jest bardzo delikatna, miękka, a jednocześnie jest stabilnym podparciem dla szyi i głowy dziecka. Pianka reaguje również na temperaturę, dlatego w zetknięciu z ciałem staje się miękka i pozwala komfortowo wypoczywać. Wszelkie materiały użyte do produkcji poduszek nie zawierają alergenów i innych szkodliwych substancji, dlatego są w pełni bezpieczne dla dziecka.

 

 

Poduszkę dla trzylatka wybierać trzeba szczególnie rozważnie, mając na uwadze każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Powinna być ona odpowiednio dostosowana do szerokości barku dziecka, stworzona z bezpiecznych i przyjaznych materiałów. Prawidłowo dobrane poduszki ortopedycze dla niemowląt i dzieci pozwalają nie tylko zadbać o spokojny sen, ale i o zdrowie kręgosłupa.

 

ARmedical Baby Dream Sissel Bambini